24. května 2013

2 years

Dnešní článek bude jedno velké poděkování, a to mému příteli, který mě prostě pořád rozmazluje :) Máme spolu dnes druhé výročí a já jsem od přítele dostala obrovské překvapení, které mi udělalo ohromnou radost. Objednal mi totiž štětec od Petry (petralovelyhair.com), který jsem strašně moc chtěla a navíc jí poprosil o vzkaz. Péťa byla tak hodná a poslala mi moc krásný vzkaz, který mě jako její fanynce udělal strašnou radost. Takže tímto článek bych chtěla poděkovat svému příteli za to, že je prostě ten nejúžasnější přítel na světě a také bych chtěla poděkovat Pétě, že byla tak hodná a přání mého přítele splnila. Ani nevíte jakou jste mi oba dva udělali radost, moc děkuji :) Také jsem od přítele dostala nádhernou kytičku, miluji růže :)
Recenzi na štětec určitě napíši, ale myslím, že je předem jasné, že bude hodně kladná. Už na první pohled je vidět, že je štětec velmi kvalitní a dělaný s láskou. Štětiny jsou strašně příjemné a navíc je všechno perfektně sladěné i barevně :)
Mějte se krásně :)


INSTAGRAM / ASK.FM / TRENDBOOK

16 komentářů:

 1. Skvelé!Tak takéto darčeky fakt že od srdca, a že vieš že je to niečo čo ťa zahreje pri srdci si cením...Nech vám to minimálne 10 krát toľko ešte vydrží, a gratulujem k obom darčekom...strašne krásne a romantické :*

  OdpovědětVymazat
 2. Jenom 20 let? to nám moc nepřeješ :/ :D

  OdpovědětVymazat
 3. Moc krásné! Musím říct že štětec je skvělý a od Petry bylo milé napsat ti vzkaz. A přítel má dobré nápady.
  Just be yourself by Petra

  OdpovědětVymazat
 4. To je krásné od přítele :) Takových je třeba si vážit :) V.

  OdpovědětVymazat
 5. Já mám takovou radost <3! Strašně moc děkuju a přeji vám oběma, ať vám to vydrží až do konce života a ať jste spokojení a štastní. Přítel je obrovský sympaťák a myslí na tebe kudy chodí, to je poznat :). Gratuluju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mám hrozné štěstí, že je to můj přítel, neskutečně moc si ho vážím :) udělá všechno proto, abych byla šťastná :)
   ještě jednou děkuji děkuji! :)

   Vymazat
 6. Jé to je nádherný! To se příteli fakt povedlo! :)

  OdpovědětVymazat
 7. To je hezký. Ať vám to vydrží! :)

  OdpovědětVymazat
 8. Moc hezké,že na tebe tak myslí :)je vidět,že nad tím přemýšlel a dal si záležet :) akorát vypadá blbě ta pravopisná chyba :( "oba dva udělalY radost"

  OdpovědětVymazat
 9. Teda! To je kabrňák! hezky to vymyslel-

  OdpovědětVymazat
 10. jeeeej, až jsem měla slzu v oku, krásné :))) Mějte se moc rádi :)) Láska je důležitá :)

  OdpovědětVymazat
 11. to je fakt krásné! takové překvápko. Přítel asi ví, čím Ti udělat radost:)
  a vzkaz od Petry,super nápad. Letos na Vánoce jsem vlastně dostala překvápko podobného typu:D Otevřela jsem email a tam přání se vším nejlepším do nového roku a k Vánocům od Petry Lovely Hair. Přítel se jé ozval a požádal ji a Petra byla tak skvělá, že mu vyhověla :)
  Je fajn, když ten druhý ví, čím potěšit :)

  OdpovědětVymazat
 12. Příteli bych udělila 1* :) Moc hezké :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc za komentář :)